Az amerikai politika legfontosabb szereplői nem a politikusok. Óriási szerepe van az olyan nehezen megfogható szervezeteknek mint a think tank-ek, NGO-k, lobby szervezetek és a különböző nyomásgyakorló csoportok. Ezek befolyásolóképessége igen különböző – és szerencsére sok közöttük a konzervatív, illetve kifejezetten keresztény intézmény is.
Pogrányi Lovas Miklós, az Alapjogokért Központ vezető kutatója a téma rövid ismertetését követően Teleki Bélával, a CitizenGo magyarországi programigazgatójával beszélget.
Időpont: 2025. május 14. (szerda) 18:00
Helyszín: 1054 Budapest, Zoltán utca 10. – Scruton BELVÁROS
A rendezvény ingyenes, de a korlátozott létszámra való tekintettel, kérjük előzetesen regisztráljon!
Vendégeinket kérjük, hogy programkezdés előtt legkésőbb 10-15 perccel érkezzenek meg!
Rendezvényünkön kép és hangfelvétel készülhet, melyet reklám- és dokumentációs célra is felhasználhatunk!
A felmerülő kérdésekkel kapcsolatban, illetve ha esetleg mégsem tud részt venni az eseményen, kérjük írjon a [email protected] e-mail címre!