A tavasz végre igazán megérkezett, és vele együtt a nyitottság is az új találkozásokra. Egy este, ahol nincs szükség profilképekre, jobbra húzásokra vagy hosszú üzenetváltásokra – csak a személyes benyomások számítanak.
A Matchelj élőben! egy könnyed, mégis strukturált ismerkedős este, ahol a résztvevők egymást váltva beszélgetnek, így mindenkinek lehetősége van több új emberrel is megismerkedni. Minden körhöz adunk egy témát vagy kérdést, ami segíti az elindulást, de a beszélgetések természetesen kötetlenül is alakulhatnak.
Ez az alkalom a 35-45 éves korosztálynak szól, azoknak, akik nyitottak az új kapcsolódásokra, és szívesebben adják meg az esélyt egy valódi találkozásnak, mint egy újabb online üzenetnek.
Egy este, ami akár egy új fejezet kezdete is lehet – könnyedén, tavaszi hangulatban. 🌿
Időpont: 2026. május 21. (csütörtök) 18:00
Helyszín: 1053 Budapest, Veres Pálné utca 12. – Scruton V.P.
A rendezvény ingyenes, de regisztrációhoz kötött!
Vendégeinket kérjük, hogy programkezdés előtt legkésőbb 10-15 perccel érkezzenek meg!
A felmerülő kérdésekkel kapcsolatban, illetve ha esetleg mégsem tud részt venni az eseményen, kérjük írjon a program@scruton.hu e-mail címre!
